Znajomy zdecydował się na zakup bielizny

Dzisiaj po pracy pojechałam do galerii. Ostatnio miałam więcej zleceń i projektów i pracowałam nawet w domu. Dzisiaj jest piątek, nie musiałam zabierać pracy do domu i postanowiłam się trochę zrelaksować. Już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam wolne popołudnie. Moi rodzice zawsze mi mówią, że muszę bardziej o siebie zadbać. Powinnam mieć więcej czasu dla siebie, znajomych i powoli układać sobie życie. Mam już trzydzieści lat ale nie spieszy mi się do małżeństwa. Na razie liczy się dla mnie praca, realizuję się w niej, awansuje i zarabiam sporo dzięki temu mogłam kupić sobie mieszkanie i samochód.

Warto skorzystać z rabatów na bieliznę

wyprzedaże bielizny damskiejNa wszystko inne przyjdzie jeszcze czas. W galerii było sporo osób na początku byłam tym trochę zaskoczona ale jak weszłam do różnych butików wiedziałam z czym to jest związane. W sklepach było pełno wyprzedaży i dlatego było tyle osób na zakupach. Ja także trochę poszalałam. Wyprzedaże bielizny damskiej przekonały mnie żeby zakupić ładne komplety. Spodobało mi się wiele rzeczy. Już dawno nic sobie nie kupowałam więc teraz poszalałam. Zdecydowałam się na staniki i majtki w kolorze czarnym, czerwonym i białym. Komplety były z dobrego materiału. Kiedyś kupiłam sobie podobny krój i byłam z nich bardzo zadowolona. Bielizna musi być wygodna i przewiewna. Koszt był na prawdę nie wielki biorąc pod uwagę wysoką jakość. Połaziłam po sklepach i spotkałam nawet kilka osób z pracy a także znajomego ze studiów. Nie widzieliśmy się z cztery lata. Zaprosił mnie na kawę i ciasto. Dobrze nam się rozmawiało. On także jest bardzo zapracowany i dzisiaj wyjątkowo pojawił się w galerii. Miał kilka spraw do załatwienia i także skorzystał z wyprzedaży. Poprosił mnie nawet o pomoc. Jego siostra miała niedługo urodziny i chciał jej kupić jakiś prezent. Zasugerowałam mu, że mógłby wybrać bieliznę bo sama kupiłam dobrej jakości bieliznę w przystępnej cenie.

Znajomy zgodził się i miałam wybrać bieliznę, która będzie dobrze dopasowana dla jego siostry. Jego siostra jest od nas młodsza ale wiedziałam co na pewno jej się spodoba. Pani zapakowała zakupioną bieliznę na prezent. My postanowiliśmy się jeszcze spotkać. Z Michałem zawsze mi się dobrze rozmawiało i był taki czas, że nawet się w nim podkochiwałam ale ja zawsze byłam wstydliwa i tak to się jakoś rozeszło. Cieszę się, że trafiliśmy na siebie w galerii. Chętnie odnowię nasze relację i może coś z tego będzie. Nasza relacja z dnia na dzień jest coraz lepsza, mam nadzieję że zostaniemy parą i będzie nam się dobrze układać. 

Znajomy zdecydował się na zakup bielizny
Przewiń do góry