Właściwości namiotów dla pozorantów

Rzetelna wiedza na temat właściwości i postępowania z konkretnym produktem Rzeczywiście może utwierdzić w przekonaniu, że jest to produkt w pełni walczy dokonania zakupu. Z kryjówką dla pozoranta bez wątpienia tak to będzie wyglądało. Chciałbym dokładnie przeanalizować ten produkt biorąc tutaj pod uwagę różne parametry i aspekty dotyczące wykorzystywania. Tym bardziej że już wielokrotnie miałem okazję obserwować, jak to odbywa się w praktyce. Od razu zaznaczę, że nie ma to nic wspólnego ze standardowym namiotem wykorzystywanym na przykład przez turystów.

Dlaczego pozorant przebywa w kryjówce?

kryjówka namiot dla pozorantówPodstawowy schemat wykorzystywania takich właśnie innowacyjnych kryjówek sprowadza się do tego, że są one rozstawione na przykład na konkretnym placu treningowym. Nat osoby pełniące wtedy rolę tak zwanych pozorantów ukrywają się właśnie pod tymi konstrukcjami przed psami, których zadanie może polegać na różnych działaniach. Podstawowe założenie związane z takim właśnie namiotem kryjówką będzie dotyczyło bez wątpienia poszukiwania na podstawie śladu zapachowego. Możliwości jeżeli chodzi o prawidłowe wykorzystanie kryjówki dla pozoranta będzie znacznie więcej. Kryjówka namiot dla pozorantów może być z powodzeniem stosowanych również w czasie pokazów. Tym bardziej że trzeba przyznać, że pod względem wizualnym nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Do tego dochodzi jeszcze taka istotna kwestia, że właśnie poprzez wykorzystywanie wielu namiotów na konkretnym placu treningowym można nauczyć psy oszczekiwania, w celu na przykład zasygnalizowania tego, że znajduje się tam coś wartego zainteresowania. Tyle jeżeli chodzi o wykorzystanie. Teraz skupmy się przynajmniej przez chwilę na budowie. Podstawę stanowi metalowa ocynkowana konstrukcja. Od razu wiadomo, że jest ona doskonale zabezpieczona przed ryzykiem wystąpienia korozji. Żeby łatwiej wyobrazić sobie budowę takiego namiotu kryjówki powiem, że ma on trzy ściany i tylną ścianę rozpinaną. Na metalowej konstrukcji, która może zostać zresztą ustawiona na nogach znajduje się specjalistyczny materiał o nazwie kodura. Ze względu na właściwości wykorzystanych przez producenta materiałów treningi z psami i pozorantami bez żadnych obaw mogą być organizowane w bardzo zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. 

To również podnosi wiarygodność i skuteczność takich działań. Jest to związane między innymi z tym, że materiały o których była tutaj mowa nie przepuszczają na przykład wody deszczowej. Cała konstrukcja w zależności od modelu może ważyć około 10 kg to kolejne potwierdzenie, że będzie solidna. Przez to z pewnością sprawdzi się przez długie lata wykorzystywania. Dzięki kryjówkom namiotom psy mogą być dobrze przygotowane.