W Toruniu szukają architektów

 

Dzisiaj mam bardzo ważny egzamin. Kończę moje ukochane studia. Uwielbiałam naukę z moimi przyjaciółmi. Od kiedy tylko pamiętam interesowałam się wystrojem wnętrz. Sporo na ten temat czytałam. Wypożyczałam różne fachowe książki i czasopisma z biblioteki już nawet jak byłam w liceum. Kiedy miałam iść na studia wiedziałam, ze chcę zostać w przyszłości architektem więc nie miałam problemów jaki kierunek mam wybrać. Moi znajomi nie mieli tak jasno sprecyzowanych planów tak jak ja. Studia nie były łatwe.

Architekci dobrze zarabiają

architekt wnętrz toruńCzęsto miałam różne wątpliwości ale nigdy się nie poddałam. Zawsze starałam sobie jakoś radzić nawet jak było mi ciężko czy jak tęskniłam za moją rodziną. Studiowałam w Toruniu. Mieszkałam w akademiku i to wszystko teraz wydaje mi się ok ale początki były ciężkie. Nikogo w Toruniu nie znałam. Z wszystkimi poznawałam się stopniowo. Teraz mogę śmiało stwierdzić, że to były najwspanialsze lata w moim życiu. Sporo się nauczyłam. Zdobyłam doświadczenie życiowe i teraz jestem pewna, ze sobie ze wszystkim poradzę w moim życiu. Moi rodzice są ze mnie dumni i zawsze mnie wspierali. Architekt wnętrz Toruń to dobry zawód. Nie powinnam mieć problemów żeby znaleźć pracę po studiach. Byłam już na kilu szkoleniach i kursach. Brałam udział także w praktykach w wielu firmach i wszędzie sobie dobrze radziłam. Moi przełożeni byli zadowoleni z mojej pracy. Często słyszałam jak chwalono moje pomysły. Dostałam nawet kilka propozycji zatrudnienia. Na razie jednak skupiłam się całkowicie na egzaminach. Jak już będę je miała za sobą podejmę ostateczną decyzję i zdecyduję się gdzie chce dalej pracować. Studia były i są dla mnie bardzo ważne. Zdawałam sobie sprawę, ze to dzięki dobremu wykształceniu będę mogła mieć dobrą prace w przyszłości. W dzisiejszych czasach dobre zatrudnieni jest bardzo ważne. Cieszyłam się, że mogę realizować swoją pasję i rozwijać się w tym kierunku.

Na studiach się dużo nauczyłam. Architekt musi mieć sporą wiedzę. Nie mogłam w rodzinie liczyć na żadną pomoc jednak mam teraz większą satysfakcję, że wszystko co osiągnęłam zawdzięczam tylko swojej ciężkiej pracy. W Toruniu jest sporo ofert dla architektów. Orientowałam się już w wielu firmach, które zapewniają dobre warunki pracy i płacy. Mogę liczyć na spore zarobki pomimo tego, że dopiero zaczynam w tej branży. Moje egzaminy zaliczyłam na dobre oceny. Jestem właśnie w trakcie szukania dobrej pracy. Mam kilka ofert i cały czas się zastanawiam, którą firmę ostatecznie wybrać żeby móc się nadal rozwijać. 

 

W Toruniu szukają architektów
Przewiń do góry