W jaki sposób odzyskać miłość żony?

Rozstania nigdy są z góry przesądzone i zawsze istnieje mniejszy lub większy cień szansy na powrót. To właśnie na tym powinniśmy się skupić chcąc odzyskać ukochaną osobę ponieważ lamentując i pogrążając się w negatywnych uczuciach w niczym sobie nie pomożemy, a tym bardziej nie uratujemy związku. Co ciekawe, im dłużej ze sobą byliśmy tym istnieje większe prawdopodobieństwo, że znów do siebie wrócimy. 

Sposób na odzyskanie żony 

jak rozkochać żonę na nowoPodczas rozstania towarzyszy nam wiele negatywnych emocji na których mamy tendencję się skupiać. Oczywiście to normalne, że płaczemy, tęsknimy i czujemy się niesamowicie przygnębieni zwłaszcza, kiedy był to związek długodystansowy, czy nawet małżeństwo. Żadne rozstanie nie dzieje się z dnia na dzień za wyjątkiem zdrady oczywiście, jednak najczęściej jest to dłuższy proces, który druga osoba odczuwa. Dlatego jeżeli boisz się, że wasze małżeństwo może się wkrótce rozpaść ponieważ zaczynasz czuć tego objawy i zastanawiasz się jak rozkochać żonę na nowo ten tekst jest również dla Ciebie. Chcąc wrócić do partnera bądź ratować nasz związek warto się skupić na tym co sprawiło, że zaczęliście być ze sobą razem. Im dłużej jesteśmy z drugą osobą tym lepiej ją znamy, a co za tym idzie wiemy, jakie zachowania na nią działają. Warto zatem zacząć pielęgnować w sobie cechy, które pokochała nasza partnerka. Dobrym rozwiązaniem jest także połączenie tego z zachowywaniem się zupełnie tak, jakbyśmy dopiero randkowali. Kiedy zaczniemy się starać tak samo mocno o partnerkę, jak wówczas, poświęcać jej więcej ilości naszego czasu, obsypywać kwiatami bądź prezentami, a także zabierać na randki lub po prostu – robić wszystko to, co robiliśmy na początku naszego związku, przypomnimy naszej ukochanej, jak to było za tych pięknych czasów tym samym skupiając jej uwagę na pozytywnych aspektach związku, a odwracając od negatywnych. W tym samym czasie warto zacząć jednocześnie pracować nad naszymi wadami, które zaczęły zniechęcać naszą żonę do nas. Widząc nasze starania oraz pracę nad sobą, kobieta dostrzeże faktyczną szansę na to, że ten związek ma dalej sens.

Jeśli jednak czymś mocno zawiniliśmy i nasza partnerka życia nas zostawiła pamiętajmy, aby dać jej czas. Jeśli od razu zaczniemy do niej wypisywać i szukać kontaktu chcąc pokazać, jak bardzo żałujemy swojego zachowania i że nam dalej zależy wywołamy niestety odwrotny skutek ponieważ będziemy zbyt mocno działać w momencie, kiedy ona chce od nas odpocząć i jest na nas zła lub zraniona. Dlatego najlepszym wyjściem jest to, aby dać jej czas ochłonąć, a kiedy emocje opadną to wówczas się odezwać.

W jaki sposób odzyskać miłość żony?
Przewiń do góry