Suszarki do rąk – innowacyjna, energooszczędność, higiena

To jedno z coraz częściej spotykanych akcesoriów w ogólnodostępnych toaletach. Chętnie wykorzystywane w miejscach pracy, galeriach, czy dworcach. Pozwala na oszczędzenie środków związanych z utrzymaniem odpowiedniego poziomu toalet, ponieważ całkowicie zastępuje papierowe ręczniki, stosowane dawnej do osuszania dłoni. Dodatkowo nowoczesne rozwiązania pozwalają na tworzenie urządzeń wysoce energooszczędnych.

Suszarka do rąk – ekonomiczne rozwiązanie

suszarki kieszeniowe do rąkDotychczas utrzymanie porządku w publicznej toalecie związane było ze sprzątaniem panoszącego się po pomieszczeniu ręcznika papierowego oraz ciągłego uzupełniania jego zapasów. Suszarki kieszeniowe do rąk skutecznie niwelują problemy związane z tego rodzaju trudnościami w utrzymaniu łazienki na odpowiednim poziomie. Nowoczesne rozwiązania technologiczne przekładają się na energooszczędny charakter urządzeń. Możliwość regulacji mocy silnika a także swobodnego włączania oraz wyłączania grzałki wpływają na niski koszt eksploatacji suszarek. Modele typu kieszeniowego wyposażone są dodatkowo w fotokomórkę która uruchamia suszarkę. Z reguły silnik pracuje zaledwie przez kilka sekund, ponieważ czas ten w zupełności wystarczy, aby osuszyć dłonie. Mocny nawiew oraz krótki czas suszenia to dodatkowe atuty tego typu akcesoriów toaletowych. W nowoczesnych modelach, dodatkowym rozwiązaniem, które podnosi poziom higieny, są promienie UV sterylizujące wydmuchiwane powietrze. Montaż suszarek jest bardzo łatwy. Najczęściej montowane są na ścianach, w pobliżu umywalek. Możliwe jest swobodne dostosowanie umiejscowienia oraz wysokości urządzenia, ważne, aby zapewnić urządzeniu dostęp do gniazda, ponieważ są one zasilane energią elektryczną. Rozwiązanie bardzo cenione przez osoby dopatrujące toalet o nasilonych ruchu, ponieważ skraca ono czas potrzebny na wysuszenie dłoni oraz niweluje ewentualny nieład. Modele tego typu stanowią nowocześniejsze rozwiązanie dla tradycyjnych suszarek nadmuchowych, stosowanych w toaletach.

Atrakcyjne rozwiązanie, powszechnie wykorzystywane w toaletach o nasilonym ruchu. Pozytywnie wpływają na utrzymywanie porządku w łazienkach. Urządzenia dopracowane są pod względem wyglądu, dlatego wkomponowują się nawet w nowoczesny wystrój. Dodatkowo zastosowanie współczesnej technologii w postaci fotokomórek zapewnia łatwe korzystanie z tego urządzenia. Krótki czas działania silnika pozwala na zaoszczędzenie czasu, a cały proces suszenia przebiega zaledwie kilka sekund. Energooszczędne urządzenia, które są obecnie jednym z wyznaczników standardu w publicznych toaletach.

Suszarki do rąk – innowacyjna, energooszczędność, higiena
Przewiń do góry