Skuteczne usuwanie owłosienia

Nie wystarczy mieć wysportowane i smukłe ciało, aby wyglądało atrakcyjnie. Ważna jest dokładna depilacja, ponieważ widok małych włosków na ciele nie jest estetyczny. Szczególnie jeżeli mówimy o nogach, czy o pachach. Większość kobiet usuwa zbędne owłosienie już od wieku kilkunastu lat. Istnieje wiele metod na pozbycie się niechcianych włosków, ale nie wszystkie dają zadowalające efekty, dlatego trzeba znaleźć idealną dla siebie.

Czy depilacja przy użyciu lasera jest skuteczna?

szybka i skuteczna depilacja laserowa - wrocławJedną z najbardziej znanych i też najtańszych metod na pozbycie się włosów, jest jednorazowa maszynka do golenia, którą można kupić w każdym sklepie kosmetycznym, lub drogerii. Jest mała, lekka i bardzo ostra, dlatego świetnie się sprawdzi na jeden raz. Jej zaletą jest fakt, że potrafi dokładnie ogolić włosy, ale za to efekt jest krótkotrwały. Po około dwunastu godzinach można wyczuć nowe włoski w miejscu, gdzie były one golone. Inną metodą jest stosowanie plastrów z woskiem na zimno, lub na gorąco. Jest to metoda bolesna, więc niewiele kobiet się na nią decyduje, pomimo, że gwarantuje uczucie gładkiej skóry nawet na kilka tygodni. Obecnie jedynie jest szybka i skuteczna depilacja laserowa – Wrocław to miasto, gdzie prawie w każdym salonie urody możemy z nie skorzystać. Co najważniejsze dla kobiet, jest bezbolesna i nieinwazyjna, dlatego też nie powoduje podrażnień. Działanie lasera jest skupione na konkretnym miejscu, więc nie narażamy się na zbędne naświetlanie wiązką promieni. Laserowo można depilować nogi, okolice bikini, pachy, a nawet twarz i ręce. Długość zabiegu zależy od wielkości powierzchni skóry jaka jest poddawana działaniu lasera. W przypadku blondynek, konieczne jest wykonanie mniejszej ilości zabiegów z uwagi na słabsze i cieńsze włosy, natomiast panie o ciemnych włosach, muszą przeprowadzić więcej zabiegów, ponieważ ich włoski są genetycznie grubsze i mocniejsze. Po zakończeniu sesji kilku zabiegów, można się cieszyć gładką skórą przez wiele miesięcy. Po około pół roku, zabieg trzeba powtórzyć.

Z roku na rok przybywa klientek, które wybrały właśnie taką metodę depilacji, ponieważ przekonały się, że jest ona skuteczna. Dzięki laserowemu depilowaniu możemy zapomnieć o włoskach. Żadna inna metoda nie daje tak wysokiej skuteczności, ponieważ wiązka lasera działa bezpośrednio na cebulkę włosa i ją wypala. Tym samym uniemożliwia to to ponowny wzrost włosa. Do zabiegu, należy dokładnie ogolić depilowane miejsce, ponieważ wypalanie odrośniętych włosków jest uciążliwe i długotrwałe.

Skuteczne usuwanie owłosienia
Przewiń do góry