Rower spinningowy a trening domowy

Bardzo lubię jazdę na rowerze ale tylko wiosną i latem. Wtedy jest ładna pogoda, jest ciepło, świeci słońce. Aż chce się wyjść z domu i ruszyć na dłuższą lub krótszą wycieczkę. Jednak jesienią i zimą nie mam ochoty wystawiać roweru za drzwi. Nie przepadam za chłodem, na deszczu i śniegu łatwo się poślizgnąć i doprowadzić do wypadku. Próbowałam kilka razy i mnie to nie przekonywało, złapałam tylko przeziębienie.

Rower spinningowy to wspaniały produkt

sprawdzony rower spinningowyPamiętam że dziadek miał kiedyś rowerek treningowy starego typu. Był bardzo niewygodny, trudno się go ustawiało, jechało się na tym ciężko. Sądziłam że to standardowy rower stacjonarny i wszystkie będą wyglądały tak samo. Dlatego myślałam, że po prostu w chłodniejsze dni muszę znaleźć sobie inną opcję treningową. Zapisać się na siłownię, może kupić bieżnię do domu, albo iść na jakiś fitness. Tak było dopóki nie odkryłam, że mogę kupić sprawdzony rower spinningowy. Zupełnie nie przypominał on starego rowerka dziadka. Miał nowoczesny wygląd i wiele przydatnych funkcji. Pozwalał mi na zachowanie tej samej pozycji jazdy co przy poruszaniu się zwykłym rowerem. Miał regulowaną wysokość siedziska i uchwytów robiących za kierownicę. Mogłam ustawić sobie różne tryby jazdy, a sam rowerek chodził bardzo cicho. Czytałam też wiele pozytywnych opinii na temat tego modelu w internecie, sprawdziłam, że w razie potrzeby znajdę kogoś, kto będzie w stanie mi go ustawić czy usunąć drobną usterkę. Najpierw wypróbowałam sprzęt w sklepie by się przekonać że na sto procent jest to coś czego potrzebuję. Na szczęście nie było z tym problemu. Później oglądałam jeszcze inne modele rowerów stacjonarnych, także z innych firm, ale one już nie były takie dobre. A mi zależało na tym co najlepsze. Wzięłam rower spinningowy i wybrałam opcję transportu z wniesieniem. Potem poprosiłam brata by pomógł mi go złożyć i przetestować. On także jest fanem kolarstwa i mój rower od razu mu się spodobał. Powiedział że sam chętnie by sobie taki kupił, bo też nie lubi jeździć jak mu deszcz pada na twarz, albo się ślizga na lodzie. Brat też się przejechał chwilę na rowerze zanim pozwolił mi go wypróbować.

Teraz mogę o każdej porze roku jeździć na rowerze, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Rower spinningowy sprawuje się świetnie. Stabilnie stoi na podłodze i nie porusza się nawet jak jadę bardzo szybko. Wszystko płynnie chodzi, nic się nie zacina. Sam rowerek nie zajmuje dużo miejsca, zatem spokojnie zmieścił się w mojej sypialni. To był z całą pewnością bardzo dobry zakup.

Rower spinningowy a trening domowy
Przewiń do góry