Rezultaty depilacji laserowej

Obecnie możemy liczyć na wiele metod depilacji cała, które są dla nas łatwo dostępne w niemalże każdym sklepie zarówno tym stricte kosmetycznym, jak i w typowych sklepikach wielobranżowych. Pomimo tego jednak, że mamy spory wybór odnośnie tego czym golimy swoje ciało, to jednak sposoby te nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale na szczęście od niedawna mamy możliwość skorzystać z ciekawej alternatywy.

Skuteczny sposób na pozbycie się włosków

depilacja laserowa - lublinKażda z nas preferuje inny sposób depilacji swojego ciała. Niektóre kobiety wolą używać tradycyjnych maszynek do golenia, inne z kolei preferują woskowanie lub specjalne kremy do depilacji. Na rynku mamy spory wybór dotyczący produktów pozwalających nam pozbyć się niechcianego owłosienia z ciała niemniej musimy liczyć się z tym, że sposoby te nie są pozbawione wad. Praktycznie w przypadku każdego z nich musimy iść na jakiś kompromis. Przykładowo maszynka do golenia ciała zapewnia nam bezbolesną depilację, ale jednocześnie bardzo krótkotrwałe efekty, a także podczas długotrwałego jej używania często pojawiają się podrażnienia, krosty, zaczerwienienia, a nawet i wrastające włoski. Z kolei woskowanie ciała może i pozwala cieszyć się gładką skórą dłuższy czas, ale znowu tego typu depilacja nie należy do zbyt przyjemnych i dla wielu kobiet bywa wręcz bolesna. Dlatego właśnie coraz więcej pań decyduje się zrezygnować z dotychczasowych metod z których korzystały na rzecz tej najnowocześniejszej, jaką jest depilacja laserowa – Lublin posiada kliniki w których możemy poddać się nowoczesnej depilacji laserowej, która obecnie zyskuje coraz większą popularność i zresztą nie bez powodu. Depilacja laserowa pozwala na permanentne pozbycie się owłosienia z ciała, a wszystko za sprawą właśnie lasera, który przenikając wgłąb włosków niszczy w nich element odpowiedzialny za wzrost, czyli macierz. Ponadto dzięki temu, ze laser oddziałuje bezpośrednio na włoski, nie podrażnia naszej skóry co oznacza, że depilację laserową można również stosować w tak wrażliwych miejscach, jak pachy, czy bikini. 

Aby pozbyć się na zawsze niechcianych włosków niezbędnym jest wykonanie serii zabiegów, których ilość dobierana jest indywidualnie w zależności od struktury naszych włosków. Poza tym również moc samego lasera jest dobierana pod nas co pozwala uczynić cały zabieg całkowicie bezbolesnym. Podczas jego wykonywania używane jest ponadto znieczulenie w postaci chłodzenia sprawiając, że proces usuwania owłosienia staje się nad nas jeszcze bardziej komfortowym. 

Rezultaty depilacji laserowej
Przewiń do góry