Ręcznik z reklamowym nadrukiem

O tym jak ważna jest promocja firmy w dzisiejszych czasach nie trzeba nikomu mówić. Z każdej strony otaczają nas bilbordy, ulotki i inne formy reklamy. Nierzadko firmy decydują się na grawerowanie gadżetów funkcjonalnych, nadruki na koszulkach i bluzach. Ostatnio coraz częściej możemy zauważyć reklamę na produktach codziennego użytku takich jak ręczniki. Nic dziwnego w końcu, każdy z nas z nich korzysta. Ta forma reklamy jest bardzo skuteczna i coraz więcej firm z niej korzysta. Jest jednak kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę wybierając ręczniki na produkt promocyjny.

Ręcznik drukowany jako forma reklamy

ręczniki z nadrukiemZarówno w domu jak i w hotelach, salonach piękności ręczniki stanowią nie tylko funkcję praktyczną ale są również ważnym elementem aranżacji wnętrza. Nie musimy wybierać  uniwersalnych kolorów takich jak biel czy beż ale powinniśmy dopasować je do kolorystyki naszego lokalu. Najlepiej sprawdzają się ręczniki w tym samym kolorze co dane pomieszczenie ale w różnych tonacjach lub ewentualnie barwy kontrastujące. Decydując się na ręczniki z nadrukiem mamy pewność, że klient zwróci uwagę na nasze logo i pozostanie ono w jego pamięci. Skoro nasz produkt reklamowy przyciąga wzrok warto również zadbać o jego jakość. Nadruk cyfrowy metodą sublimacji będzie idealny jeżeli decydujemy się na wzór intensywny, o mocnych barwach. Metoda ta może być stosowana jednak wyłącznie na materiale wykonanego z poliestru bez żadnych domieszek. Na tą formę decydują się coraz częściej organizatorzy zawodów sportowych, wręczając kolorowe, drukowane ręczniki uczestnikom na pamiątkę. Jeżeli naszym wyborem jest bawełna możemy zdecydować się na haft komputerowy, który jest bardzo trwały i efektowny. Co zrobić jeżeli chcemy by nasze ręczniki były z naturalnej bawełny a jednocześnie zależy nam na nietuzinkowym wzorze i intensywnej kolorystyce? Wówczas najlepiej skorzystać z metody sitodruku. Tą metodą możemy znakować zarówno ręczniki poliestrowe jak i bawełniane. Jest ona dość kosztowna dla pojedynczej sztuki ale opłacalna kiedy zamawiamy powyżej 40 sztuk. Zatem na jakikolwiek ręcznik się decydujemy możemy dobrać odpowiednią metodę nadruku tak a by nasza reklama robiła jak największe wrażenie na klientach.

Drukowane ręczniki są efektowną i skuteczną formą promowania marki. Na rynku nie brakuje firm oferujących olbrzymi wybór ręczników. Możemy zdecydować czy chcemy aby były gładkie czy może wolimy bardziej wzorzyste, czy chcemy produkt z górnej półki czy jednak wolimy trochę gorszą jakość ale za to większą ilość artykułów. Drukowane ręczniki możemy podarować klientom, gościom ale możemy również obdarować nimi naszych najbliższych. Jeżeli mają pełnić formę prezentu warto zapakować je w elegancki karton. Taki upominek na pewno okaże się trafnym wyborem.

Ręcznik z reklamowym nadrukiem
Przewiń do góry