Poszukiwania taniej kwatery w Zielonej Górze

Musiałam wyjechać na kilka dni z moim mężem w interesach do Zielonej Góry. Prowadziliśmy własną działalność gospodarczą i mieliśmy tam rozmawiać z jednym z naszych kontrahentów. Staraliśmy się oszczędzać, ponieważ w związku z rozkręcaniem naszej działalności mieliśmy bardzo dużo kosztów. Przed wyjazdem musieliśmy załatwić sobie jakieś miejsce do spania. Miałam nadzieję, że uda nam się znaleźć tanią kwaterę w okolicy centrum Zielonej Góry, skąd będziemy mieli blisko na spotkanie z naszym kontrahentem.

Gdzie w Zielonej Górze znajdę tanią kwaterę?

tanie kwatery - zielona góraNie zależało mi na luksusie kwatery, ale prywatną łazienkę i wygodne łóżko musiałam mieć na te kilka dni. Poszukiwania odpowiedniego dla nas miejsca na nocleg rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: tanie kwatery – zielona góra, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert, szybko udało mi się znaleźć, to czego potrzebowałam. Była to tania kwatera w pensjonacie na jednym z osiedli w Zielonej Górze. Była ona dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie, jednej z najlepszych na rynku, biorąc pod uwagę ceny za nocleg w innych hotelach czy motelach. Zapoznałam się ze zdjęciami zamieszczonymi w ofercie. Kwatera wyglądała bardzo porządnie i schludnie. Do dyspozycji gości w tym pokoju była prywatna łazienka z prysznicem, a w samym pokoju łóżko, stolik nocny oraz mały telewizor. Za niewielką dodatkową opłatą można się było także podłączyć do sieci wifi. Kolejną zaletą tej kwatery była bardzo dobra lokalizacja, blisko dworca. Ta dzielnica była dobrze skomunikowana z innymi częściami Zielonej Góry. Poprzedni goście bardzo dobrze wypowiadali się o tym pensjonacie i kwaterze. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tej taniej kwatery zdecydowałam się ją zarezerwować. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i zapytałam się o dostępność kwatery w wybranym przez nas terminie. Nie było problemu z rezerwacją, dlatego od razu zdecydowałam się wpłacić zaliczkę. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór.

Zarezerwowana przeze mnie tania kwatera w Zielonej Górze okazała się bardzo wygodna i komfortowa. Do naszej dyspozycji były także takie udogodnienia jak ręczniki czy naczynia i sztućce w pokoju. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że w tak dobrej cenie udało mi się zarezerwować kwaterę z tyloma udogodnieniami dla gości. Dodatkowo pensjonat znajdował się w cichej i spokojnej okolicy. Na jego terenie również było bardzo cicho, ponieważ była to strefa wolna od dzieci i zwierząt domowych. Codziennie mogliśmy również liczyć na sprzątanie pokoju.

Poszukiwania taniej kwatery w Zielonej Górze
Przewiń do góry