Pasty lecznicze ze stężeniem cbd 50%

Pasty cbd to bardzo silne preparaty konopne, które uzyskuje się za pomocą metody ekstrakcji dwutlenku węgla. Kwiatostany konopii wykorzystywane do produkcji pasty są starannie wyselekcjonowane.  Stosowana metoda pozwala na otrzymanie wysoko stężonego produktu, o wiele wyższego niż w przypadku olei. Pasta bowiem może osiągnąć stężenie aż 50%, podczas kiedy zazwyczaj nie mają stężenia wyższego niż 20%. I od tej reguły są wyjątki, jednak takie produkty możemy spotkać najczęściej.

Skuteczność i wydajność leczniczych past cbd

lecznicze pasty cbd 50%Ze względu na wysokie stężenie i odżywczego kannabidiolu, lecznicze pasty cbd 50% są bardzo wydajne. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, by złagodzić dokuczające dolegliwości. Pasty najczęściej stosuje się zewnętrznie, choć niektóre schorzenia wymagają przyjmowania doustnego. Jednak najpierw odpowiedzmy sobie na pytanie w przypadku jakich chorób pasty mogą być skuteczną formą leczenia, bądź silną pomocą w walce o zdrowie. Lecznicze pasty stosuje się w przypadku ciężkich chorób, które wymagają stosowania solidnych dawek kannabinoidów. Są to między innymi różnego typu i umiejscowienia nowotwory, borelioza, stwardnienie rozsiane, uszkodzenia kręgosłupa czy choroba Parkinsona. W przypadku nieco lżejszych, aczkolwiek nadal utrudniających życie chorób i dolegliwości wystarczy tak naprawdę stosowanie tańszego od past oleju konopnego. Ich cena jest kilkukrotnie niższa, jednak stężenie tak jak wcześniej wspomniałam raczej nie przekracza 20%. Olej cbd zazwyczaj stosują ludzie cierpiący na migreny, bezsenność, przewlekły stres, depresję i nadmierną nerwowość. Pastę podaje się kilka razy dziennie, w równych odstępach czasu. Chodzi o to, by w organizmie utrzymywać stałe stężenie kannabinoidów, gdyż po sześciu godzinach przestają działać. Olej przeważnie jest pakowany w buteleczkę z pipetą a pasta lecznicza w strzykawkę. Ułatwia to odmierzenie i dozowanie odpowiedniej dawki produktu. W przypadku stosowania doustnego, należy odczekać kilka minut i w tym czasie nie jeść, ani nic nie pić. Starać się ograniczyć przełykanie śliny.

Zarówno pasta jak i olej mają specyficzny i intensywny smak, a pasta na dodatek gęstą, kleistą konsystencję. Warto jednak wytrzymać te nieprzyjemne doznania smakowe, gdyż skuteczność tych produktów jest ogromna i potwierdzona wieloma badaniami. Należy jednak dbać o to, by pozyskiwać je na legalnym rynku, kupować produkty czyste, zbadane od pewnego dostawcy. Nie warto bowiem ryzykować swoim zdrowiem, chcąc zaoszczędzić nieco pieniędzy. Pasty i oleje na nielegalnym rynku mogą zawierać zanieczyszczenia i szkodliwe substancje.

Pasty lecznicze ze stężeniem cbd 50%
Przewiń do góry