Najlepsza impreza firmowa pod słońcem

Zdobywaliśmy, jako firma, kolejne sukcesy i właściwie pieliśmy się coraz wyżej. Pomyślałam jednak, że nie samą pracą człowiek żyje i dobrze będzie, jeśli pracownicy bardziej się ze sobą zżyją, ale i będą mieli jakieś miłe wspomnienia z samą firmą poza budynkiem, w miejscu gdzie nie trzeba pracować, a można trochę zaszaleć. Na taki pomysł mogła być tylko jedna realizacja – jakaś impreza. Chciałam jednak by naprawdę wszyscy dobrze się bawili, a sama nie miałam żadnego doświadczenia w organizowaniu podobnych rzeczy. Musiałam się zwrócić do specjalistów. 

Profesjonalne organizowanie imprez dla firm 

organizacja imprez firmowych dolny śląskWiadomo, że najlepiej do realizacji jakiegoś zadania zatrudnić kogoś, kto nie tylko uważa, że się na tym czymś zna, ale także ma już w tym doświadczenie, które poświadcza, że jego słowa są prawdziwe. Skupiłam się więc w swoich poszukiwaniach na słowach profesjonalna organizacja imprez firmowych dolny śląsk przyniósł mi wiele ciekawych ofert, na których mogłam zawiesić na dłużej oko. Konkretnie Dolny Śląsk, bo nie chciałam, by moi pracownicy specjalnie na imprezę musieli tłuc się gdzieś godzinami. To byłoby już w swoim założeniu zupełnie bezsensu. Dlatego liczyłam na kogoś blisko naszej firmy albo chociaż miasta, w którym nasza firma się zajmuje. Z drugiej strony, wypad parę kilometrów poza miasto, na pewno byłby dla wszystkich odświeżający. Chciałam, by poza jedzeniem, organizatorzy przyłożyli się też do aspektu integracji, żeby po prostu nie było nudno. Tak naprawdę nie wiedziałam, na ile moi pracownicy są w stanie spędzać z sobą czas na samych rozmowach, dlatego bezpieczniej było im coś od razu zorganizować. Prawdą jest, że chciałam czegoś trochę szalonego. Wiadomo, tańce to podstawa, ale przykładowy pokaz sztucznych ogni na pewno wprawiłby wiele osób w odpowiedni nastrój. Jakieś zawody czy zabawy, coś jak na weselach, gdzie wszyscy żartują sobie nawzajem i dzięki temu przełamywane są lody między nieznającymi się rodzinami. Czegoś podobnego szukałam dla moich pracowników, by wszyscy mogli się ze sobą świetnie poczuć poza atmosferą samego pracowania. 

Wszystko, co robiłam, przyniosło swoje, naprawdę obfite plony. Impreza była naprawdę świetna, nie widziałam nikogo, kto nie znalazłby kogoś do rozmowy, z kimś bliżej nie zakolegował. Uważałam to za naprawdę wielki sukces, bo ciężko jest zapewnić każdemu z kolei, że będzie się dobrze bawił. Po samym powrocie pracownicy czuli się widocznie lepiej w swoich miejscach pracy, atmosfera była po prostu inna, lepsza, a do tego poprawił się sam aspekt organizacji wykonywania zadań i ich efektywność. 

Najlepsza impreza firmowa pod słońcem
Przewiń do góry