Mydło w ramach upominku

Jestem typem szefa, który bardzo dobrze żyje ze swoimi pracownikami. Staram się mieć z nimi bardzo dobre relacje, ponieważ wiem, że to dzięki tym zatrudnianym specjalistom moja firma odnosi takie sukcesy. Dlatego też kiedy zbliżały się święta i zacząłem organizować firmową wigilię, musiałem pomyśleć o drobnych upominkach dla pracowników. Po dłuższym czasie stwierdziłem, że miłym dodatkiem do benefitów pieniężnych będzie pięknie pachnące świąteczne mydełko w kształcie choinki.

Niezwykłe mydło na świąteczny prezent

mydło wykonane w kształcie choinkiBycie szefem niedużej firmy to spora odpowiedzialność. Czuję bowiem, że jestem odpowiedzialny nie tylko za swoich pracowników, ale także za ich rodziny. W związku z tym chciałem mieć też bardzo dobre relacje z zatrudnianymi osobami. Co więcej, moja firma jest naprawdę nieduża. Zatrudniam raptem kilkanaście osób. Dlatego też tak bardzo zależy mi na ponadprzeciętnych relacjach z pracownikami. Kiedy zbliżały się święta, wiedziałem, że wypłacę im świąteczne premie. Oprócz tego chciałem też sprawić im podarki, które po powrocie do domu sprawiałyby, że pracownicy ciepło by mnie wspominali. Długo nie mogłem wpaść na rozsądny pomysł. Przeglądałem wiele stron z inspiracjami prezentowymi, jednakże w końcu trafiłem na sklep internetowy, w którym zainteresowało mnie mydło wykonane w kształcie choinki. Był to naprawdę fajny, gwiazdkowy akcent. Co więcej, sprzedawca zapewniał, że mydło charakteryzuje się naprawdę nietuzinkowym zapachem! Postanowiłem więc kupić po takim mydełku dla każdego swojego pracownika, licząc na to, że będzie to miły dodatek do świątecznej premii. Przyznam szczerze, że kiedy sfinalizowałem zamówienie, to wręcz nie mogłem doczekać się momentu, w którym kurier dostarczy mi zamówione mydełka. Musiałem je jeszcze bowiem zapakować w elegancki papier i owinąć tasiemką, tak by upominki prezentowały się naprawdę bardzo estetycznie. Zależało mi na tym, ponieważ chciałem sprawić dobre wrażenie na zatrudnianych przez siebie ludziach. Miałem nadzieję, że mi to wyjdzie.

Teraz kiedy minęło już sporo czasu od firmowej wigilii, jestem naprawdę bardzo zadowolony, że pracownikom przypadło do gustu mydełko, które sprawiłem każdemu z nich w ramach drobnego podarku. Zamówiłem je również dla siebie, dlatego też sam przekonałem się o tym, że pachnie ono przepięknie i prezentuje się równie elegancko. Gdybym miał podjąć taką decyzję raz jeszcze, to z pewnością ponownie zdecydowałbym się na zakup świątecznego mydełka w kształcie choinki w tym internetowym sklepie.