Młodzieżowy Coolpack LED

Moja córka jest trochę zakręcona jak każda nastolatka. Czasami sama nie wie, czego chce i trudno się z nią dogadać, ale ja na szczęście to rozumiem. W jej wieku byłam podobna, a może nawet bardziej kapryśna. Staram się znaleźć z nią wspólny język, choć nie zawsze jest to łatwe, szczególnie jeśli chodzi o ubrania i modę. Z racji różnicy wieku jesteśmy w tej kwestii sporne. Ja widzę w niej małą damę i chciałabym ją widzieć w stonowanych strojach, a on uwielbia różnego rodzaju fikuśne kreacje i mocno kolorowe rzeczy.

Klasyczny placka w nowoczesnym wydaniu

coolpack ledNasze spory nabierają na sile pod koniec wakacji. Jest to trudny moment, bo trzeba przebrnąć przez kompletowanie wyprawki szkolnej. Raz, że takie zakupy bywają długie i bezowocne, a dwa, że jak już mówiłam mamy z córką dwie różne koncepcje tego co trzeba kupić. Ja fascynują kolorowe dodatki i młodzieżowe wzornictwo, a mnie klasyka tematu i funkcjonalność. Więc z reguły wygląda to tak, że ona coś znajduje, a ja dokładnie sprawdzam, czy po za wyglądem ma to jakieś zalety. W niewielu przypadkach obie strony są zadowolone, choć czasem się to zdarza. Ostatnio kupowaliśmy nowy plecak i tym razem jakimś cudownym trafem obyło się bez większych sprzeczek. Córka zdecydowała się na młodzieżowy Coolpack LED z motywem kolorowych i jakże apetycznych babeczek. Może to nie mój styl, jednak muszę przyznać, że to plecak jak najbardziej dziewczęcy i uroczy. Córka lubi takie słodkie motywy. Ja sprawdziłam go natomiast pod względem bezpieczeństwa i pojemności. W tym przypadku na prawdę nie miałam się do czego doczepić.  To klasyczny plecak wyposażony w wiele przegródek i pojemnych zakamarków. Jest lekki i wygodny do codziennego noszenia. Co mnie pozytywnie zaskoczyło to dodatkowe wzmocnienie spodu tak aby zapobiegać jego uszkodzeniom. Plecak ma też bardzo nowatorskie rozwiązanie w kwestii bezpieczeństwa po zmroku. Wyposażony jest w świecące taśmy Led, które sprawiają, że osoba nosząca go jest widoczna z dalekich odległości. Córce bardzo podoba się to rozwiązanie z powodów estetycznych, a ja mam pewność, że ma solidną wersje odblasków. Plecak ma jeszcze kilka przydatnych przegródek i wejście na słuchawki. To jak najbardziej plecak stworzony dla nastolatków. W taki oto sposób osiągnęłyśmy porozumienie w kwestii zakupu plecaka, co naprawdę rzadko się zdarza.

Chciałabym, żebyśmy obie były zadowolone i wspólnie dokonywały wyborów częściej. Szanuje zdanie mojej córki i rozumiem jej potrzeby, dlatego cieszę się z każdej chwili, kiedy wspólnie osiągamy cel. To naprawdę zadowalające, że są takie produkty jak Coolpack LED, które potrafią łączyć nasze oczekiwania. Oby więcej takich powstawało i aby nasze przyszłoroczne zakupy były równie przyjemne jak tegoroczny zakup plecaka.

Młodzieżowy Coolpack LED
Przewiń do góry