Mieszkania z licytacji komorniczych

Myśląc o zakupie nieruchomości warto zainteresować się pewnym sposobem na o wiele tańsze mieszkania. W poniższy sposób można nabyć zarówno małą kawalerkę jak i ogromny apartament. Nie każdy będzie chciał w taki sposób kupować nieruchomości, ale jest to sposób w stu procentach legalny. Mowa o licytacjach komorniczych, które i tak są przeprowadzane, a nie każdy wie, ile można dzięki temu zyskać. Odebrane dłużnikom mieszkania są licytowane przez komorników, a cena wyjściowa jest o wiele niższa, aniżeli wartość szacunkowa nieruchomości.

Kawalerkę kupisz i sprzedaż z zyskiem

tania kawalerka na sprzedaż krakówNajlepsze mieszkania o największym popycie to oczywiście kawalerki. Zawsze są potrzebne, bo kupują je najczęściej studenci i tak zwani single. Kawalerkę można sprzedaż za nieduże pieniądze. Nieduże względem cen większych mieszkań czy apartamentów. Zatem sposób na wysoki zarobek na nieruchomościach jest bardzo prosty. Najpierw przeszukujemy ogłoszenia sądowe o zarządzonych licytacjach komorniczych. Można je znaleźć na stronie sądu i izby komorniczej. Następnie znajdujemy kawalerki. Najlepiej wybrać miasto, w którym znajduje się jakaś duża uczelnia. Jeśli uda nam się wygrać licytację komorniczą to kupimy niewielkie mieszkanie za naprawdę małe pieniądze. Potem możemy zdecydować czy takie mieszkanie remontujemy i odnawiamy czy wystawiamy w internecie jako tania kawalerka na sprzedaż Kraków i czekamy na zainteresowanego kupca. Kupienie taniej nieruchomości na licytacji pozwoli sprzedaż ją po większej, ale też atrakcyjnej cenie. Jeśli zdecydujemy się jednak doinwestować nieruchomość i ją odnowić to cena, za którą ją sprzedamy będzie jeszcze wyższa. W takim modelu zarabiania nie ma niczego co można by uznać za nieetyczne. Nieruchomości i tak są dłużnikom odbierane przez komorników i w żaden sposób nie da się tu niczego zmienić. Jeśli nie kupimy ich my to kupi je ktoś inny, a przecież każdy na licytacji komorniczej ma takie same szanse. Wiele osób nabyło w ten sposób po kilkanaście nieruchomości i uzyskują dzisiaj z tego tytułu dochód pasywny.

Inwestowanie w nieruchomości to najlepszy z możliwych sposobów na osiągnięcie wysokich zysków i zapewnienie sobie stałego miesięcznego dochodu pasywnego. Nieruchomości można kupić o wiele taniej. Wystarczy wziąć udział w licytacji komorniczej. Nie będą to raczej mieszkania luksusowo urządzone, ale po niewielkim remoncie i odnowieniu można będzie na nich całkiem sporo zarobić. Najłatwiej i najtaniej można kupić kawalerkę. Jest ją też potem najłatwiej sprzedać, bo ten rodzaj mieszkań cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Mieszkania z licytacji komorniczych
Przewiń do góry