Jakie włosy do doczepiania kupić?

Przedłużanie włosów staje się w naszym kraju coraz to bardziej popularnym zabiegiem, co ma swoją ogromną zaletę ponieważ tym samym co chwile powstają nowe sposoby na przedłużanie włosów. Nowoczesne metody są mniej inwazyjne dla włosów i tym samym mniej je niszczą, bądź w ogóle nie wpływają negatywnie na ich stan. Ważnym jednak jest to, aby odpowiednio dobrać samą strukturę włosa.

Rodzaje włosów do przedłużania

włosy doczepiane naturalneSzukając włosów do przedłużania spotkamy się z różnymi ich wariantami. Najtańszym z rodzajów włosa są oczywiście te syntetyczne, jednak tego typu włosy nie są polecane osobom, które chcą je nosić często, bądź chcą przedłużać włosy na stałe. Jak nie trudno się domyślić ich jakość nie jest najlepsza i choć można je naprawić za pomocą żelazka, czy prostownicy to jednak im dłużej je nosimy tym częściej musimy ten zabieg stosować, bo włosy coraz szybciej się mechacą. W końcu dochodzi do sytuacji, gdzie przed każdym wyjściem musimy poświęcić dodatkowy czas na to, by doprowadzić je do ładu i składu, a przecież nie o to nam chodzi, prawda? Dlatego najlepiej jest kupować włosy doczepiane naturalne, których jakość jest znacznie lepsza i posłużą nam tym samym na znacznie dłuższy czas. Najpopularniejszymi włosami i najczęściej zamawianymi są włosy rosyjskie, indyjskie, oraz europejskie i słowiańskie. Włosy rosyjskie są świetnym wyborem dla tych kobiet, którym zależy nie tylko na przedłużeniu włosów, ale również ich zagęszczeniu. Rosyjskie włosy są bowiem grube i wytrzymałe, a zatem idealnie nadają się do zagęszczania. Włosy indyjskie często okazują się być wysoko porowate i po jakimś czasie zaczynają się falować, więc będą najlepszą opcją dla kobiet posiadających podobną strukturę włosa. Europejskie i słowiańskie włosy z kolei to już najwyższa półka pod względem jakości. Najczęściej najbardziej satysfakcjonującym wyborem okazują się włosy europejskie ponieważ są one tańsze od słowiańskich, ale nie są wcale dużo gorsze pod względem jakości. Utrzymując zatem swoje naturalne włosy w typowej, standardowej kondycji włosy europejskie jak najbardziej zdadzą swój egzamin. Słowiańskie włosy są uważane za najlepsze z najlepszych i będą najbardziej odpowiednią opcją dla tych pań, które posiadają najbardziej zadbane włosy ponieważ wówczas, pasemka doczepianych włosów nie będą odstawać w swojej kondycji od naszych naturalnych.

Co do samej metody przedłużania to jest ich naprawdę sporo. Jeżeli chcemy mieć długie włosy jedynie podczas wychodzenia z domu, to wówczas najodpowiedniejszą metodą będzie clip in. Jeśli jednak marzy nam się mieć takie włosy na stałe, to najlepiej jest skorzystać z metody kanapkowej dającej najbardziej naturalne rezultaty i jednocześnie brak widocznych łączeń. Metoda ta również nie obciąża naszych własnych włosów i nie powoduje tym samym ich nadmiernego wypadania czy zniszczenia. 

Jakie włosy do doczepiania kupić?
Przewiń do góry