Jak wygląda Kross Level 5.0?

Kross jest polską firmą, która jest obecna na rynku od ponad trzydziestu lat. Produkuje ona nie tylko rowery, ale także osprzęt, wyposażenie i akcesoria. Na polskim rynku jest aktualnie liderem i jej pozycji nie zagraża ani krajowa, ani zagraniczna konkurencja. Zasługa w tym myśli biznesowej firmy, która zakłada sprzedaż produktów wysokiej jakości w niskiej cenie. 

Górski Level od Krossa dla początkującego rowerzysty

kross level 5.0 dla początkującychRowery górskie są najbardziej uniwersalne, bowiem nadają się zarówno do codziennych, rekreacyjnych przejażdżek, jak i do profesjonalnych treningów. To, jak mamy zamiar użytkować rower jest kluczowe, bowiem nie ma sensu wydawać kilku tysięcy złotych, jeśli nie planujemy ciężkich treningów i jazdy w wymagającym terenie. Doskonałą propozycją dla początkujących rowerzystów oraz tych bardziej zaprawionych, lecz korzystających z roweru głównie rekreacyjnie jest Level 5.0. To model, w którym znajdziemy wszystko, czego potrzeba zarówno w mieście, jak i w nieco bardziej wymagającym terenie. Bazą konstrukcji tego modelu jest lekka, aczkolwiek bardzo solidna rama aluminiowa, wsparta na dwudziesto-dziewięcio calowych kołach. O komfort jazdy zadba markowy amortyzator ze stumilimetrowym skokiem i blokadą w manetce. Natomiast o bezpieczeństwo też możemy być spokojni, gdyż niezawodne hamowanie zapewnią nam hydrauliczne hamulce tarczowe, które sprawdzą się niezależnie od rodzaju nawierzchni oraz warunków atmosferycznych. Zatem jeśli szukamy roweru solidnego, dobrze wyposażonego i w dobrej cenie, to Kross Level 5.0 dla początkujących jest doskonałym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że z racji na rok produkcji, jego cena poszła mocno w dół i dziś nie kosztuje ponad trzy i pół tysiąca, ale znajdziemy go nawet tysiąc sto złotych taniej. Oczywiście trzeba nieco czasu poświęcić na porównywanie ofert sklepów internetowych, ale gwarantujemy, ze jest to możliwe. Level 5.0 to jednoślad typowo męski, o sportowym charakterze i wyrazistym designie, który pasuje zarówno do młodych ludzi, jak i nieco starszych. Kross jest marką, jakiej warto zaufać, czego dowodem są dziesiątki tysięcy sprzedanych rowerów, zarówno w kraju, jak i zagranicą. 

Nie każda firma może pochwalić się tak bogatym asortymentem rowerów górskich, jakie ma Kross. Seria Level jest bowiem jedną z dwóch linii. Natomiast są tą droższą i znacznie lepiej wyposażoną, bowiem druga z serii, czyli Hexagon, reprezentuje bardziej budżetowe produkcje. Levele cieszą się dobrą opinią w szeroko pojętej branży, ale przede wszystkim wśród klientów. 

Jak wygląda Kross Level 5.0?
Przewiń do góry