Jak projektuje się wnętrza?

Córka mojej koleżanki z racji tego, że zajmowała się tworzeniem projektów na studiach była niezwykle zainteresowana jak dowiedziała się, że kupiłem nowy dom. Dom był dość duży i ja przyznam szczerze nie miałem żadnego pomysłu na to jak go dobrze urządzić. Stwierdziłem jednak, że skoro córka znajomej posiada już jakąś wiedzę oraz potrafi obsługiwać się różnymi programami graficznymi dla architektów to będzie to dla niej wspaniała szkoła. 

Zlecenie na projektowanie wnętrz

warszawa projektowanie wnętrzA dla mnie doskonałe zorganizowanie czasu, który mogę poświęcić na coś innego. Patrząc po tym jak wygląda dzisiaj projektowanie wnętrz muszę stwierdzić, że jest to świetna opcja dla kogoś, kto chce mieć wszystko pod kontrolą. Także spotkaliśmy się na kilka godzin, aby omówić wszystkie szczegóły. Córka znajomej była bardzo dobrze przygotowana. Wzięła ze sobą komputer oraz coś do pisania, dzięki czemu notowała wszystkie moje potrzeby oraz to, co bym chciał we własnym domu. Dzięki temu też wszystko staje się o wiele łatwiejsze i prostsze. Dla mnie na pewno jeśli będę chciał wybrać innego architekta to musiałby mnie mocno przekonać tym bardziej, że trzeba sporo pieniędzy zapłacić. Tutaj mam wszystko za darmo. Znajoma powiedziała mi, że jej córka zrobi to dla mnie jako, że jest to pierwszy projekt, a ja nie będę musiał się już niczym przejmować. I właśnie dlatego byłem tym niezwykle zainteresowany. Teraz patrzę na swoich znajomych oraz sąsiadów, którzy zatrudniali architektów i nie widzę szczerze mówiąc różnicy pomiędzy tym co dla mnie zostało przygotowane. Oczywiście gotowy projekt architektoniczny otrzymałem na maila, dzięki czemu mogłem pokazać wszystko pracownikowi od remontu tak, aby wiedział dokładnie co powinien zrobić i jak podejść do tego tematu. Faktycznie uważam, że cały projekt został zrealizowany w stu procentach jak należy. Mimo, że był to pierwszy projekt tak poważny i tak duży, z którym miała do czynienia to mieszkanie faktycznie było bardzo ładne i ciekawe. Wchodząc do niego widziałem, że wszystko jest tak jak powinno być. Tutaj również muszę powiedzieć, że bardzo dobrze jest korzystać z osób, które wykonują remonty pod dany projekt. Dzięki czemu wszystko będzie dokładnie tak jak miało być zaplanowane. Sprawdzają jakie możliwości daje miasto Warszawa projektowanie wnętrz jest tutaj bardzo popularne.

Podsumowując muszę powiedzieć, że dobrze zaprojektowane wnętrza należą się każdemu, każdej osobie która spędza w mieszkaniu dużo czasu. Myślę, że takich osób jest coraz więcej, zwłaszcza, że chcemy po prostu odpocząć po pracy we wnętrzach, które są dostosowane idealnie pod nas i nasze potrzeby. Ja czułem się w mieszkaniu jak ryba w wodzie i na pewno nie prędko zamierzam z niego wychodzić bez potrzeby.

Jak projektuje się wnętrza?
Przewiń do góry