Ile kosztuje joint CBD?

Produkty konopne są bardzo zróżnicowane pod względem zawartości kannabidiolu (CBD). Jak wybrać ten optymalny dla siebie? Otóż jeśli nie dolega nam nic poważnego lub chcemy przyjmować CBD profilaktycznie, najlepiej jest dobrać taki produkt, który zawiera umiarkowaną ilość tej substancji czynnej. Gdy jest inaczej, warto pomyśleć o zakupie artykułu o kilkudziesięcio procentowym stężeniu kannabidiolu.

Czy warto kupić jointa CBD?

joint cbdJednym z produktów konopnych, jakie cieszą się największym zainteresowaniem klientów, są skręty z leczniczą marihuaną. Zawierają one wyłącznie naturalny, uprawiany w warunkach ekologicznych susz marihuany CBD. Znajdziemy w nich najczęściej nie więcej niż 0,7 grama materiału roślinnego, owiniętego w firmową, bardzo cienką bibułkę. Specjalna konstrukcja ustnika sprawia natomiast, że zawartość jointa bardzo łatwo wysypać, bez konieczności rozrywania bibułki. Zdecydowano się zastosować takie rozwiązanie, ponieważ osoby, które kupują gotowe skręty, często stosują też susz do waporyzacji. Gdzie kupić gotowe skręty? Najlepiej w jednym z internetowych sklepów konopnych, albowiem mamy tam największy ich wybór. Natomiast jeśli chodzi o ceny, nie różnią się one wiele od tych, jakie znajdziemy w sklepie stacjonarnym. Najtańszy joint CBD to koszt około 23-25 złotych, natomiast te, które zawierają odmiany suszu, w którym ilość kannabidiolu jest bardzo wysoka, to wydatek około dwóch razy większy. Jednak te ceny możemy obniżyć, jeśli zdecydujemy się na zakup kilku jointów w pakiecie. Wtedy koszt jednego spaść może nawet do 15 złotych – w przypadku najtańszych skrętów, lub do 30 w – w przypadku jointów zawierających najmocniej działający susz. Zakup gotowych jointów eliminuje też konieczność nabycia specjalnego młynka do suszu, bibułek, filterków, etc. Susz marihuany, jaką znajdziemy w jointach, może zawierać od trzech do ponad czterdziestu procent kannabidiolu, niestety w większości sklepów nie możemy łączyć ofert i wybierać dowolnych gatunków, które zostałyby zmieszane w jednym skręcie.

Pamiętać należy iż jointy zawierają wyłącznie legalną marihuanę, która charakteryzuje się znikomą ilością psychoaktywnego THC, co sprawia że nie ma właściwości uzależniających oraz odurzających. Jest zatem produktem całkowicie bezpiecznym, który może być przyjmowany nawet przez całe życie. Koszt zakupu jointów jest naprawdę niski, toteż tym bardziej warto zdecydować się na ich zakup, zwłaszcza, że marihuana CBD działa tak samo dobrze, jak inne produkty konopne, a jest pośród nich najtańsza.

Ile kosztuje joint CBD?
Przewiń do góry