Goście chwalili zespół muzyczny

Moja siostra miała przepiękne wesele. Świadkową była jej przyjaciółka. Moja siostra zapytała się mnie czy nie będę miała nic przeciwko ale ja nawet nie pomyślałabym o tym. Zależy mi żeby siostra była szczęśliwa. Znam bardzo dobrze jej przyjaciółkę i wiem, że Gosia to fajna dziewczyna. Zawsze miały dobry kontakt i cieszyłam się, że siostra ma bratnią duszę z którą się dobrze rozumie. Nigdy nie byłam o nią zazdrosna. Wiedziałam, że ślub to najważniejszy dzień w życiu.

Zespół muzyczny spisał się wyśmienicie

zespół muzyczny w SiedlcachPowiedziałam dziewczynom, że jak tylko będą potrzebowały mojej pomocy to mogą śmiało na mnie liczyć. Gosia poprosiła mnie o pomoc przy zorganizowaniu wieczoru panieńskiego a siostra poprosiła mnie o znalezienie dobrego zespołu. Ona miała na głowie kamerzystę, fotografa i restauracje. Nawet nie sądziłam, że przygotowania do ślubu są takie intensywne. Postarałam się popytać w wśród znajomych, którzy już byli po ślubach o dobry zespół. Wiele osób poleciło mi zespół, który był znany w naszym mieście. Kiedyś zespół muzyczny w Siedlcach grał na mojej studniówce. Pamiętam, że bawiłam się wyśmienicie. Nawet nie myślałam, że oni jeszcze grają i śpiewają. Dostałam do nich namiary i postanowiłam się skontaktować. Miałam sporo szczęścia bo termin, który moja siostra wybrała z narzeczonym był u nich wolny. Od razu wpłaciłam zaliczkę i podpisałam z przedstawicielem zespołu umowę. Kiedy siostra dowiedziała się jaki zespół udało mi się załatwić bardzo się ucieszyła. Znała ich i tez tak jak ja miała okazje bawić się przy ich muzyce. Wiedziała, że są genialni i zależało jej żeby u niej na weselu grali ale nie sądziła, że będą mieli jeszcze wolne terminy. Byłam bardzo dumna z siebie, że udało mi się zaskoczyć i zadowolić moją siostrę. Goście na weselu byli bardzo zadowoleni z wybranego przeze mnie zespołu. Impreza była bardzo udana. Siostra miała sporo młodych osób, którzy chętnie tańczyli do różnej muzyki. Zespół na prawdę grał różnorodny repertuar i każdy znalazł coś dla siebie. Goście docenili także fajną restaurację i dobre jedzenie.

Nie ma co się oszukiwać, że wesele jest organizowane dla gości. Siostra pięknie wyglądała. Zazdroszczę jej, że ma już fajnego męża i układa sobie życie. Kibicuję im żeby wszystko się układało po ich myśli. Mam nadzieję, że mnie też czeka kiedyś taka piękna uroczystość. Na razie dobrze mi tak jak jest. Mam dobrą pracę i cieszę się z radości moich bliskich. Ostatnio widziałam się z siostrą i jej mężem bo wrócili z podróży poślubnej. Mogliśmy powspominać ich wesele. 

Goście chwalili zespół muzyczny
Przewiń do góry