Gdzie naprawię mojego Seata?

W zeszłym tygodniu wróciliśmy z urlopu. Wybraliśmy się z narzeczonym w urlop nad polskie morze, więc musieliśmy przejechać znaczą odległość samochodem. Na szczęście dojazd na miejsce wypoczynku był jak najbardziej pomyślny i sprawy. Niesprawny i kłopotliwy okazał się powrót. Oprócz tego, że żal był opuszczać hotel, tuż przed domem zdarzyła się awaria samochodu i nie mogliśmy jechać dalej.

Najlepszy mechanik do naprawy Seata w okolicy

naprawa SeatGdy tylko otrząsnęliśmy się po tym przykrym zakończeniu wypoczynku postanowiliśmy poszukać najlepszą firmę specjalizującą się w naprawie aut marki Seat. Nie chcieliśmy, by nasz samochód trafił w ręce niedoświadczonych mechaników w naprawie tego typu nadwozia. Jako, że interesowała nas tylko fachowa naprawa Seat znalazł się pod strzechą jednego z wysoko ocenianych w Internecie fachowców. Wybraliśmy mały, niepozorny warsztat niedaleko naszego miejsca pracy, który cieszy się renomą wielu Internautów i nie pozostawia złudzeń, że wieloletnia praktyka mistrzów pomoże poradzić sobie z naszym problemem. Jako, że mamy kanał mogliśmy zaprosić fachowca do naszego domu i przedstawić nasz samochód. Okazało się, że potrzebna będzie diagnostyka komputerowa, więc naprawa lekko przeciągnęła się w czasie, ale to wszystko zrozumiałe, jeżeli chcemy, by nasz seat jeździł jak najdłużej. Po odprowadzeniu samochodu do mechanika mógł on podłączyć komputer pokładowy ze specjalistycznym laptopem i zabrać się za sprawdzanie problemu. Okazało się, że powodem awarii był przegryziony przez myszy bezpiecznik i przez niego nie chciał on jeździć. Pan elektryk z mechanikiem pomogli w poprawnym założeniu zepsutej części i wkrótce samochód odpalił! Bardzo ucieszyłam się, gdy jazda próbna przebiegła pomyślnie i ani razu samochód nie stanął, ani nie wydał żadnych niepokojących dźwięków. Był to jasny znak, że auto działa tak jak powinno i nie ma powodu do obaw, że wkrótce stanie w płomieniach czy, co gorsza, znów stanie niespodziewanie.

Cieszę się, że ta przygoda przepalonym i przeżartym bezpiecznikiem szybko się zakończyła. Bałam się, że pozostaniemy na długo bez naszego seata, bo naprawa potrawa wieki, a mechanik nie będzie wiedziała jaka jest jej przyczyna. Na szczęście trafiliśmy na dobrego fachowca, którego prawdziwie fascynują seaty i zna się na nich jak mało kto. Sprawa i szybka pomoc pozwoliła nam na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu i już planujmy kolejną wycieczkę, tym razem znacznie bliżej i z zapisanym numerek do mechanika. I postanowiliśmy, że przygarniemy kota.

Gdzie naprawię mojego Seata?
Przewiń do góry