Firany na oknie zrobiły świetny efekt

Dzisiaj byłam u mamy na obiedzie. Mama zaprosiła m nie i nawet nie wspomniała, że tata zrobił u nich remont. Nie miałam o tym nawet pojęcia. Ostatni czas był dla mnie bardzo intensywny. Pracuję w firmie zagranicznej i sporo wyjeżdżam. Kontaktuję się z  klientami na całym świecie. Nie mam rodziny więc na spokojnie mogę wykonywać takie zajęcie. Lubię moją pracę i adrenalinę jaką dzięki niej mam. Nigdy nie wiem gdzie będę w ciągu tygodnia. Jeśli dostaję zlecenie  muszę się szybko zapakować i wsiąść do samolotu.

Mama przygotowała ładne firany

szerokie firany z gipiurąTak właśnie wyglądały moje dwa ostatni tygodnie. Były bardzo intensywne. Rodziców tylko informuję gdzie jestem żeby wiedzieli bo mam z nimi dobre relacje. Zawsze mnie wspierali i pomagali mi. To dzięki nim jestem taka jaka jestem. Od małego uczyli mnie samodzielności. Nie pomagali mi w podstawowych rzeczach. Jak byłam mała to się buntowałam widząc jak inni rodzice pomagają w ubieraniu ale z czasem doceniłam to. Dzięki temu jestem niezależna, nie poddaję się i walczę żeby spełnić swoje marzenia czy założone cele. Kiedy weszłam od mieszkania rodziców od razu zauważyłam, że jest piękne. Dzięki temu, że wszędzie na ścianach były jasne kolory pomieszczenia wydawały się jeszcze bardziej przestronne niż zawsze. Rodzice zakupili także nowe meble do każdego pomieszczenia. To był generalny remont ale efekt jest olśniewający. Najbardziej spodobały mi się firany. Dekoracja okien była idealna. Jak się okazało szerokie firany z gipiurą przygotowała moja mama. Nawet nie wiedziałam, że tak pięknie umie przyozdobić okna. Na moich okna od wprowadzenia nie ma firan. Mam zamontowane tylko rolety ale to nie to samo. Jednak okno z firaną dodaje uroku i mieszkanie wygląda bardziej przytulnie. Byłam naprawdę w szoku, ze w tak krótkim czasie tata wykonał remont. Okazało się, że pomagał mu Michał mój przyjaciel, który nawet słowem nie wspomniał mi o tym. Ostatnio ze sobą rozmawialiśmy. Michał jest bardzo przystojny i mamy dobre relacje.

Rodzice chyba chcieli by nas wyswatać ale ja nie jestem do końca pewna. Jakoś nigdy nie rozmawialiśmy o związku więc nie wiem czy Michał ma takie same uczucia do mnie jak ja do niego.  Ostatnio sporo zastanawiałam się nad moim życiem i pomimo tego, że lubię być aktywna to chciałabym powoli założyć rodzinę i mieć dziecko. Podziękowałam przyjacielowi za pomoc jaką okazał moim rodzicom. Mama zaprosiła go także na obiad więc spędziliśmy trochę czasu wspólnie. Postanowiłam poprosić moją mamę o przygotowanie dekoracji także na moje okna w mieszkaniu.

Firany na oknie zrobiły świetny efekt
Przewiń do góry