Fantastyczne puchary jako nagroda dla zwycięzców

Ludzie uwielbiają wzajemną rywalizację i zwycięstwo. Jest to wpisane w nasz kod genetyczny. Nie jest to także nic złego, gdyż wzajemna rywalizacja zmusza nas do tego abyśmy byli bardziej wydajni, a co za tym idzie pcha do przodu naszą cywilizację. W rywalizacji najważniejsze jest to aby odpowiednio nagrodzić zwycięzce. We wszelkiego rodzaju zawodach uczestnicy powinni mieć możliwość otrzymania namacalnej nagrody rzeczowej za zajęcie pierwszego miejsca.

Puchar dla zwycięzców na zamówienie

puchary na zamówienieNajciekawsza i zarazem tradycyjną formą nagrody za zdobycie pierwszego miejsca od zawsze był złoty puchar. Zwycięzca mógł go podnieść w górę oznaczając tym samym swój triumf nad innymi uczestnikami zawodów. Do tego wszystkiego dochodzi przyjemna oprawa w formie oklasków i konfetti i już klimat staje się przyjemniejszy. Oczywiście na zawodach o małej skali próżno jest marzyć o prawdziwym złocie, gdyż wartość takiego pucharu przewyższałaby znacznie budżet zawodów, dlatego dużo lepszym pomysłem będą na pewno puchary na zamówienie wykonane z materiałów, które tylko przypominają złoto. Prym wiodą tutaj puchary z metalu, z ozłacaną powłoką, która do złudzenia przypomina prawdziwe złoto. Tak naprawdę wartość tego pucharu to nie kwestia finansowa, tylko umowne uczucie satysfakcji, które jest często o wiele więcej warte. Taki puchar można postawić w domu na półce, gdzie kolekcjonuje się pozostałe nagrody lub w salonie nad kominkiem na zaszczytnym miejscu, tak aby każdy gość mógł go podziwiać i z dumą cieszyć się ze zwycięstwa. Przeszukując oferty pucharów na zamówienie zdamy sobie sprawę z tego, że wzorów rodzajów jest więcej niż się spodziewaliśmy. Różne wielkości, zdobienia, czy też podstawki wykonane z metalu lub z kamienia to elementy tradycyjnego pucharu. Tak naprawdę jednak bez względu na to jaki puchar wybierzemy, liczyć się bezie tylko to, że zdobyliśmy go za nasz wysiłek oraz że będzie on świadectwem tego jacy dobrzy jesteśmy. Cechy estetyczne mają w tym przypadku drugorzędne znaczenie.

Ważnym elementem każdego pucharu jest jego podstawa, która powinna zwierać informację o tym za jakie zawody i miejsce jest to nagroda. Zazwyczaj jest ona przekazana w formie tabliczki umieszczonej na stopie, która może przybierać różne formy. Najlepiej jeśli jest ona wygrawerowana, ale także może być estetycznie wykonaną naklejką samoprzylepną i myślę, że z tym nikt nie będzie miał żadnego problemu. Taką informację możemy wykonać samodzielnie lub zamówić jej wykonanie u sprzedawcy pucharów, którzy posiadają takie usługi.

Fantastyczne puchary jako nagroda dla zwycięzców
Przewiń do góry