Dobre wózki Bebetto

Młode mamy kilka miesięcy przed porodem, kompletują wyprawkę dla swojego maleństwa, gdyż kiedy się już pojawi na świecie, to będzie mało czasu na zakupy. Najważniejsze produkty, to oczywiście łóżeczko i wózek oraz ubranka i pieluchy. Łóżeczka mają jeden rozmiar, ubranka są dostępne w kilku, najmniejszych rozmiarach tak samo jak pieluchy, a wózek będzie najdroższym zakupem. Rodzice kupują samą gondolę, albo od razu decydują się zakup kompletu.

Cechy charakterystyczne wózka Bebebtto Vulcano

wózek 3w1 bebetto vulcanoW sklepach z artykułami dla dzieci znajdziemy mnóstwo produktów różnej jakości. Wózki są dostępne dla jednego dziecka, lub od razu dla bliźniaków, lub nawet dwójki dzieci w różnym wieku. Jednym słowem wybór jest ogromny i konieczne jest dokładnie przeanalizowanie dostępnej oferty. Kupując wózki oddzielnie, czyli najpierw gondolę, a dopiero za kilka miesięcy spacerówkę, będziemy musieli wydać znacznie więcej pieniędzy, bo każdy będzie posiadał swój własny stelaż. Jeżeli się zdecydujemy na wózek 3w1 Bebetto Vulcano to za jednym razem kupimy gondole, spacerówkę i jeszcze fotelik samochodowy. W jednej cenie mamy zagwarantowane trzy, różne produkty, które wystarczą na kilka lat użytkowania. Głęboki wózek jest przeznaczony dla dzieci od urodzenie do około szóstego – ósmego miesiąca, kiedy to nie potrafią jeszcze samodzielnie siedzieć i mogą być przewożone tylko w pozycji leżącej. Kiedy dziecko siedzi, to idealny jest wózek spacerowy, który posiada wygodne siedzisko, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i barierkę ochronną. Jeżeli chcemy wozić dziecko w samochodzie, to obowiązkowo musimy mieć fotelik samochodowy, a ten z zestawu 3w1 jest idealny dla dziecka od urodzenia do około jednego roku, gdyż wtedy osiągnie ono maksymalną wagę do jakiej można stosować dany fotelik. Wszystkie elementy wózka Bebetto Vulcano można montować na jednym i tym samym stelażu, więc oszczędzamy miejsce. Firma Bebetto jest od lat znana z wysokiej jakości wózków, które służą maluszkom aż do momentu, kiedy z nich nie wyrosną. 

Ceny wózków znacznie się od siebie różnią, gdyż zależą one od producenta, wyposażenia i modelu. Wózek przede wszystkim powinien być praktyczny, bezpieczny i wytrzymały, gdyż na pewno będzie intensywnie wykorzystywany przez niemowlaka, a potem przez małego tuptusia. Prowadzenie wózka Bebetto jest przyjemnością, dzięki doskonałym amortyzatorom, lekkiej konstrukcji i mocnym hamulcom. W podłożu gondoli i oparciu spacerówki jest zamontowana wentylacja, więc maluszek się nie spoci w trakcie spaceru.

Dobre wózki Bebetto
Przewiń do góry