Czym jest lustro fazowane?

Lustra są dość popularnymi akcesoriami domowymi, które posiadamy w naszych mieszkaniach ze względu na efekt wizualny, jaki pozwalają osiągnąć, a także z uwagi na ich wartość użytkową. Najczęściej lustro, bez względu na to, jakim wyglądem się cechuje i dodatkowymi właściwościami, pozostaje dla nas lustrem dopóki spełnia swoją funkcjonalność. Dla większości osób niewiele będzie znaczyć fakt, iż lustro jest fazowane, ponieważ nie będą wiedziały, co w gruncie rzeczy termin ten oznacza. W poniższym tekście kilka słów o lustrach fazowanych właśnie.

Zamówienie na lustro fazowane

lustra fazowane na wymiarLustrem fazowanym nazywamy lustro, które zostaje odpowiednio wykończone na brzegach. Brzegi, które powstały w efekcie fazowania cechują się załamaniem mogącym charakteryzować się dość zróżnicowaną szerokością. Najpopularniejszą szerokością załamania jest dwanaście milimetrów, nie oznacza to jednak, że załamania te nie mogą być szersze lub węższe w zależności od naszych potrzeb. Ze względu na to zróżnicowanie możliwości dużą popularnością cieszą się lustra fazowane na wymiar. Udostępnienie produktów tego typu na rynku sprawia, że mamy możliwość dokonania zamówienia na lustro, które będzie odpowiednio dopasowane do naszego pomieszczenia. Jeśli nie wiemy, czy oczekiwany przez nas efekt osiągniemy poprzez zastosowanie węższego, czy też szerszego załamania, możemy dopytać o tę kwestię specjalisty, który będzie wykonywać fazowanie naszego lustra. Oczywiście, procesowi fazowania możemy poddać lustro cechujące się większymi lub mniejszymi rozmiarami. Fazowanie lustra sprawia, że nie musimy oprawiać go w ramę, ponieważ dzięki załamaniom krawędzie lustrzanej tafli są całkowicie bezpieczne, a ponadto samo lustro cechuje się bardzo dużą wytrzymałością. Co istotne, załamania na krawędziach lustra sprawiają również, że prezentuje się ono w niezwykle stylowy i elegancki sposób. Doskonale swoim wyglądem pasuje do nowoczesnego wystroju wnętrz, na który coraz częściej decydujemy się, urządzając nasze mieszkania, ale również przestrzeń biurową, gdzie lustra znajdują zastosowanie w łazienkach.

Kiedy poszukujemy lustra fazowanego, które zostanie wykonane na specjalne zamówienie, mamy możliwość dokonania zamówienia stacjonarnie, ale również i za pośrednictwem internetu. Zawsze, niezależnie od tego, w jaki sposób dokonujemy zakupu, dysponujemy możliwością konsultacji ze sprzedawcą, a więc ze specjalistą, który będzie wykonywał dla nas produkt na zamówienie. Oznacza to, że możemy zadać wszelkie pytania, które przychodzą nam do głowy.

Czym jest lustro fazowane?
Przewiń do góry