Cechy Samsunga Galaxy s10 plus

Galaxy s10 plus to nowa propozycja, która pojawiła się na początku 2019 roku. Już na pierwszy rzut oka widać, że producent zadbał o detale i estetykę, ale najważniejsze jednak jest to, co ukryte w środku. Opinie po minionych kilku miesiącach użytkowania są przeważająco pozytywne, ale przed zakupem warto zwrócić uwagę również na to, co innym użytkownikom dotychczas przeszkadzało. Warto także – tak jak przy każdym zakupie drogiego sprzętu – zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. 

Parametry i zalety Samsunga Galaxy s10 plus

etui samsung galaxy s10 plusTo, na co zwraca się uwagę w pierwszym kontakcie z telefonem, jest jego wielkość. Producent z pewnością nie oszczędził na materiale, bowiem przekątna ekranu masz aż 6,4 cala. Ponadto ekran jest zakrzywiony, co oczywiście jest celowym zabiegiem – ułatwia to oglądanie filmów i ogólne korzystanie z multimediów. Obudowa wykonana jest z aluminium i z pewnością jest bardzo elegancka, ale mimo to warto zakupić dodatkowe zabezpieczenie. Jeśli chodzi o etui Samsung Galaxy s10 plus cieszy się ogromnym wyborem – zarówno tych od producenta, jak i innych firm. Poza klasycznymi, przezroczystymi obudowami, istnieje również wiele wzorów i kształtów, które mogą dodatkowo oddać nasz styl i charakter.  Warto zdecydować się na etui wykonane z silikonu, gdyż jest łatwe w utrzymaniu czystości i dobrze chroni obudowę telefonu przez uszkodzeniami. Najbezpieczniejsze są etui oryginalne, a więc  stworzone przez producenta telefonu, gdyż będą idealnie dopasowane pod kątem otworów i tym samym będą wygodne w użyciu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać  etui do naszego Samunga Galaxy wykonane z innego materiału, na przykład skórzane bądź skóropodobne, ale należy mieć na uwadze podatność takiego materiału na zabrudzenia. Równie istotna jest wewnętrzna powierzchnia etui, gdyż to ona bezpośrednio przylega do obudowy telefonu. Należy zwrócić uwagę, czy powierzchnia ta jest idealnie gładka i nie wystają żadne elementy, które mogłyby uszkodzić telefon. Należy także w miarę często ściągać etui i czyścić w środku, gdyż może do niego dostać się piasek bądź inne zanieczyszczenia, które dotkliwie porysują obudowę telefonu. Podobnie wygląda sprawa z wyświetlaczem – jest on zrobiony ze specjalnego szkła, to warto zabezpieczyć je dodatkowym szkłem hartowanym. Dzięki takim dodatkom jak ochrona obudowy w postaci etui i wyświetlacza poprzez szkło hartowane, nasz telefon pozostanie w nienaruszonym stanie przez długi czas. 

Każdy nowy telefon komórkowy, który pojawia się na rynku, musi w jakiś sposób przebić osiągnięcia swoich poprzedników. Samsung Galaxy od początku jest typowany jako jeden z lepszych telefonów, a każdy kolejny model przebija parametrami i precyzją wykonania poprzednie. Galaxy s10 plus to telefon klasy premium, który nie kosztuje również mało – z tego względu należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu w postaci etui na obudowę i szkła hartowanego na wyświetlacz. 

Cechy Samsunga Galaxy s10 plus
Przewiń do góry