Boho, czyli artystyczna zwiewność

Na pewno wiele z nas słyszało o stylu takim jak boho. Styl ten charakteryzuje się artyzmem, luzem i zwiewnością, którą zapewne kojarzymy z letnich dni i wakacji, kiedy to nie mamy ochoty na obcisłe spodnie i inne dopasowane ubrania. Zaczerpnięcia do tego stylu pochodzą głównie z mody hipisowskiej, jednak również dopatrzymy się tutaj motywów cygańskich i etnicznych wzorów. Nosząc się w tym stylu będziesz wyglądać zwiewnie i stylowo. 

Styl artystycznej bohemy 

sukienki w stylu bohoLuz, wygoda i zwiewność. W stylu boho poczujesz się delikatna i dziewczęca. Połączysz w nim również wiele elementów, które wydawałyby się do siebie nie pasować, jednak nagle okazuje się, iż stworzą kompletną, idealną całość. W tym stylu wszystko jest dozwolone. Sukienki w stylu boho z frędzlami, jeansy z koronkami, pióra, zamsz i wiele innych ciekawych elementów. Do każdego stroju można dodać ręcznie plecioną bransoletkę, którą możemy wykonać sami, a na głowę nałożyć piękny wianek z kwiatów. W okresie wiosny i lata będzie można pleść wianki i potem nosić własnoręcznie wykonany. Jesienią i zimą z kolei można skorzystać z opasek z kwiatami sztucznymi, które może nie będą aż tak urodziwe jak te naturalne, jednak dalej zachowa się jeden z elementów tego stylu. Do letniej sukienki można dorzucić zamszową kurtkę, w którą wepniemy pióra albo przyozdobimy frędzlami. A kiedy zamarzą się nam spodnie dzwony będą dalej luźną alternatywą. Warto, aby były one wytarte, gdyż mają wtedy więcej uroku. Boho to przede wszystkim luźne rękawy, nogawki. Wielkie falbany, bluzki nietoperzowe, luźne narzutki i kwieciste kimona. Dla fanek koronek można je dodawać wszędzie jako dodatki, jednak sukienka w pełni stworzona z nich będzie perfekcyjną opcją na wieczorne wyjście, randkę czy inną ważniejszą okazję. Z kolei kiedy pominiemy już kwestię ubrań należy przyjrzeć się fryzurom. Romantyczne fale, które jak się okazuje będą wyglądać jak po prosto po kąpieli w morzu. Ewentualnie inne luźne spięcia, które będą często tworzone w pośpiechu i nieładzie. Często fryzury te będą trzymać się na opaskach. Jak widać styl boho to ideał luźnych kreacji i dziewczęcości.

Styl boho jest idealny dla każdej z nas, ponieważ pozwala nam na łączenie zwiewnych materiałów sukienek z kolorowymi zamszowymi kurtkami, piórami i artystycznymi fryzurami wykończonymi kwietnymi ozdobami. Ubiór taki doda lekkości, dziewczęcości, a przy okazji będzie bardzo wygodny, ponieważ nic nie będzie nas uciskach. Należy jedynie znaleźć idealne wzory i po prostu zacząć nosić.

Boho, czyli artystyczna zwiewność
Przewiń do góry